Fatpipe Inc/UT— Sankey Diagram
Annual mode · period ending 2025-12-31 · SEC EDGAR
FY2025 - Q4(Oct 25 · Nov 25 · Dec 25)
Total Assets
$32M
Total Liabilities
$11M
Equity
$21M
Click a Metric or Sankey Node to View Historical Trends
Show Source Data (Audit Panel)
| Line item | FY2025 |
|---|---|
| Total Assets | $32M |
| Current Assets | $17M |
| Cash | $0 |
| ST Investments | $0 |
| Receivables | $4M |
| Inventory | $167K |
| Other Current | $12M |
| Non-Current Assets | $16M |
| PPE | $87K |
| Goodwill | $0 |
| Intangibles | $765K |
| Investments | $0 |
| Other Non-Current | $15M |
| Total Liab+Eq | $32M |
| Current Liab. | $6M |
| Accounts Payable | $352K |
| Short-Term Debt | $0 |
| Deferred Revenue | $1M |
| Other CL | $5M |
| Non-Current Liab. | $5M |
| Long-Term Debt | $5M |
| Other LT Liab. | $494K |
| Equity | $21M |
| Retained Earnings | $12M |
| Other Equity | $9M |
QuarterCharts · SEC EDGAR data · FATN · FY2025