ATHENA TECHNOLOGY ACQUISITION CORP. II— Sankey Diagram
Quarterly mode · period ending 2023-03-31 · SEC EDGAR
ComparingFY2023 (Q4) vs FY2022 (Q4)
Revenue
$250K
Gross Profit
$250K
Click a Metric or Sankey Node to View Historical Trends
Show Source Data (Audit Panel)
| Line item | FY2023 (Q4) |
|---|---|
| Revenue | $250K |
| COGS | $0 |
| Gross Profit | $250K |
| R&D | $0 |
| SG&A | $0 |
| D&A | $0 |
| Other OpEx | $250K |
| Operating Income | $0 |
| Interest Exp. | $0 |
| Other Non-Op | $0 |
| Pretax Income | $0 |
| Tax | $0 |
| Net Income | $0 |
QuarterCharts · SEC EDGAR data · ATEK · Comparing FY2023 (Q4) vs FY2022 (Q4)