AVAX ONE TECHNOLOGY LTD.— Sankey Diagram
Quarterly mode · period ending 2025-12-31 · SEC EDGAR
ComparingFY2025 (Q4) vs FY2024 (Q4)
Revenue
$1M
Gross Profit
$1M
Operating Income
$760K
Net Income
$760K
Click a Metric or Sankey Node to View Historical Trends
Show Source Data (Audit Panel)
| Line item | FY2025 (Q4) |
|---|---|
| Revenue | $1M |
| COGS | $0 |
| Gross Profit | $1M |
| R&D | $0 |
| SG&A | $0 |
| D&A | $330K |
| Other OpEx | $0 |
| Operating Income | $760K |
| Interest Exp. | $0 |
| Other Non-Op | $0 |
| Pretax Income | $760K |
| Tax | $0 |
| Net Income | $760K |
QuarterCharts · SEC EDGAR data · AVX · Comparing FY2025 (Q4) vs FY2024 (Q4)