Coeptis Therapeutics Holdings, Inc.— Sankey Diagram
Quarterly mode · period ending 2025-12-31 · SEC EDGAR
ComparingFY2025 (Q4) vs FY2024 (Q4)
Revenue
$862K
Gross Profit
$817K
Operating Income
$209K
Net Income
$209K
Click a Metric or Sankey Node to View Historical Trends
Show Source Data (Audit Panel)
| Line item | FY2025 (Q4) |
|---|---|
| Revenue | $862K |
| COGS | $45K |
| Gross Profit | $817K |
| R&D | $313K |
| SG&A | $0 |
| D&A | $295K |
| Other OpEx | $0 |
| Operating Income | $209K |
| Interest Exp. | $0 |
| Other Non-Op | $0 |
| Pretax Income | $209K |
| Tax | $0 |
| Net Income | $209K |
QuarterCharts · SEC EDGAR data · COEP · Comparing FY2025 (Q4) vs FY2024 (Q4)